homehomehomehomehomehome

home

SERVIS
LISŮ A TVÁŘECÍ TECHNIKY

V oblasti servisních činností se zaměřujeme na běžné, střední i generální opravy excentrických lisů.

Nedílnou součástí naší činnosti jsou opravy ostatních druhů tvářecí techniky, jako jsou nůžky na stříhání plechu, ohraňovací lisy, ohýbačky a zakružovačky plechu, odvíječky, rovnačky a podavače materiálu, včetně dodávky náhradních dílů na všechny tyto stroje.

Opravy hydraulických lisů provádíme v rozsahu běžných a středních oprav bez možnosti povádění generálních oprav a modernizací.

Další prioritou našich aktivit je poskytování komplexní servisní činnosti tvářecí techniky našich zákazníků na základě smluvních vztahů, kde přebíráme kompletní péči
o tato zařízení, včetně dodávek náhradních dílů a vykonávání preventivních technických prohlídek se zaměřením na prevenci výpadku technologie z důvodu poruch a havárií. Tuto činnost provádíme již 20 let a patříme mezi první společnosti, které se jí začaly zabývat.

Součástí nabídky servisních služeb je i výroba elektrorozvaděčů pro stroje a zařízení.


home

NÁHRADNÍ
DÍLY

Dodávame a vyrábíme náhradní díly pro tvářecí techniku.

LEN 10 C    LEN 25 C    LEN 40 C    LEN 63 C    LEXN 100 C    LE 160 C    LE 250 C    LE 400 C
LEK 160 C    LEK 250 C    LDC 160 C    LDC 250 C    LKT 160 C    LKT 250 C    a přídavná zařízení.

Díly jsou vyráběny dle naší nebo dodané dokumentace, popřípadě je dokumentace zpracována podle původního dílu.

Nabídku náhradních dílů naleznete v našem katalogu náhradních dílů skladem.

Pokud jste nějaký díl v nabídce nenašli, napište nám na ptacin@zetservis.com nebo volejte: 724 283 131.


home

KOVOVÝROBA

Výroba náhradních dílů pro tvářecí stroje a zakázková výroba pro naše zákazníky.


home

OFERTA
USŁUG

Szanowni Państwo, poniżej chciałbym przedstawić Państwu naszą firmę i jej działność oraz zaoferować współpracę.

Nasza firma już od piętnastu lat zajmuje się naprawami maszyn orabiających. W tym czasie udało nam się wybudować organizację zdolną spełnić wszelkie wymagania klientów prawie w całej gamie asortymentu obrabiarek, czy to poprzez dostarczenie części zamiennych, regularny serwis, wykonywanie przeglądów prewencyjnych, jak i dostawę starszych lub nowych maszyn.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przeprowadzić naprawy oraz dostarczyć części zamienne do prawie vszystkich urządzeń obrabiających o mocy obrabiania do 400 ton. Naszym głównym atutem, oprócz wysokiej jakości przeprowadzanych napraw, jest maksymalny wysiłek o szybkość i elastyczność serwisowych interwencji w celu ograniczenia wyłączenia z działania maszyn naszych klientów, a poprzez to i minimalizacja strat podczas awarii.

W chwili obecnej oferujemy Państwu dostawę części zamiennych, np. bezpieczników, misek ciśnieniowych, śrub kulowych, sprężyn, sprzęgła i hamulce itp.

Również oferujemy transport krajowy i zagraniczny do 3,5 t. O maksymalnej ładownóści do 9 europalet.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą z przyjemnością przyjedziemy do Państwa na spotkanie, podczas którego przedstawimy szczegółowo naszą ofertą oraz odpowiemy na wszelkie zapytania.

ke stažení
kontakt
+420 724 283 131
+420 724 283 121

ZET SERVIS CZ s.r.o.
Brod 34
552 12 Heřmanice

ptacin@zetservis.com