homehomehomehomehomehome

home

O SPOLEČNOSTI

Společnost ZET SERVIS CZ s. r. o. byla založena v roce 1992 jako obchodně - servisní společnost.

V oblasti obchodních aktivit se společnost zaměřuje na dodávky elektromotorů ve výkonovém spektru 2W až 200 kW, elektromotorů pro dentální techniku, převodovek,
jako i snímačů otáček a otáčkových relé. Neoddělitelnou součástí jsou dodávky příslušenství a náhradních dílů a specifických elektrokomponentů.

V oblasti služeb se společnost zaměřuje na opravy tvářecí techniky a výrobu a dodávky náhradních dílů. Působení společnosti je zaměřeno převážně na území SR a ČR. Aktivity na území SR jsou realizované společností Miloslav Ptačin Z-servis s převážným zaměřením na obchodní činnost. V roce 1996 byla založena firma Miloslav Ptačin Z-servis se sídlem v Trutnově - ČR se zaměřením na servisní činnost. S příchodem nového společníka byla v roce 1998 založena společnost ZET SERVIS CZ s.r.o. Nové Město nad Metují jako nástupnická organizace.

Náplní společnosti je poskytování služeb v oblasti tvářecí techniky, autodopravy a v neposlední řadě obchodní činnost. Úzká spolupráce obou samostatných podnikatelských subjektů jednoho se sídlem v SR a druhého v ČR, založena na vlastnickém propojení, umožňuje pružnou a efektivní činnost s ohledem na potřeby zákazníků jako i v případě potřeby výhodnou kumulaci kapacit.

Na základě těchto skutečností si Vám dovolujeme nabídnout naši společnou prezentaci.

ke stažení
kontakt
+420 724 283 131
+420 724 283 121

ZET SERVIS CZ s.r.o.
Brod 34
552 12 Heřmanice

ptacin@zetservis.com