Oferta usług

Szanowni Państwo, poniżej chciałbym przedstawić Państwu naszą firmę i jej działność oraz zaoferować współpracę.

Nasza firma już od piętnastu lat zajmuje się naprawami maszyn orabiających. W tym czasie udało nam się wybudować organizację zdolną spełnić wszelkie wymagania klentów prawie w całej gamie asortymentu obrabiarek, czy to poprzez dostarczenie części zamiennych, regularny serwis, wykonywanie przeglądów prewencyjnych, jak i dostawę starszych lub nowych maszyn.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przeprowadzić naprawy oraz dostarczyć części zamienne do prawie vszystkich urządzeń obrabiających o mocy obrabiania do 400 ton. Naszym głównym atutem, oprócz wysokiej jakości przeprowadzanych napraw, jest maksymalny wysiłek o szybkość i elastyczność serwisowych interwencji w celu ograniczenia wyłączenia z działania maszyn naszych klientów, a poprzez to i minimalizacja strat podczas awarii.

W chwili obecnej oferujemy Państwu dostawę części zamiennych, np. bezpieczników, misek ciśnieniowych, śrub kulowych, sprężyn, sprzęgła i hamulce itp.

Również oferujemy transport krajowy i zagraniczny do 3,5 t. O maksymalnej ładownóści do 9 europalet.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą z przyjemnością przyjedziemy do Państwa na spotkanie, podczas którego przedstawimy szczegółowo naszą ofertą oraz odpowiemy na wszelkie zapytania.